Ez eredetileg II. Erzsébet angol királynő koronázási szirszarja volt Törpilla színben, viszont én kint felejtettem a májusi napon és alaposan kiszívta. Durva, hogy 50 évig normálisan őrizték, én meg egy perc alatt tönkrevágtam, Vagyis még teljesen jó, mert működik, megkoronáztam vele maga a tükör előtt és tényleg olyan volt mintha én lennék Erzsébet királyné (még bajszom is volt). Tudom egyébként, hogy ez nem egy korona, de a jogar is koronázási ékszer, pedig azt sem teszed a fejedre. Lassan tényleg minden vagy sörnyitó, vagy koronázási ékszer (vagy koronázási sörnyitó).
Száraz tények:
- Fém
- 42 + 6 cm
Nyomokban mogyorót tartalmazhat.
UI: Nem történt lopás, én vagyok Andris a szirszar bizsuboltból : ) (Keress rá gugliban a "szirszar" kulscsszóra és megérted)
ÉS IGEN! Tényleg eladó, tényleg új, tényleg 1 Ft-ról indul, tényleg kapsz róla számlát és ha nem fog tetszeni akkor egy szavadba kerül és visszautalom az árát!
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2014-07-04 17:59
. Kiszívta a nap (de semmi baja)- kék bizsu nyaklánc - Jelenlegi ára: 1 Ft
2014. június 27., péntek
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése